Neohodnoceno

Wild Yam extrakt – 60 kapslí

Výtažek z oddenku rostliny Wild Yam ve formě kapslí pro zdravý ženský reprodukční a endokrinní systém a pohodový nástup menopauzy. Doplněný o PQQ dodá tělu energii, podpoří mozek a paměť.

Skladem (>5 ks)
Kód: V103
Značka: AVITA
331 Kč
Kategorie: ENERGIE
Hmotnost: 0.3 kg
Wild yam extrakt zdrava plet
Novinka Tip

Wild Yam je rostlina pocházející z atlantického pobřeží Severní a Střední Ameriky, která na zemském povrchu připomíná révu. Jeho síla je ale ukryta pod povrchem - ve velkém oddenku (hlíze), který může připomínat sladkou bramboru. To je Yam.

Extrakt z oddenku Yam používali domorodé ženy v severní a střední Americe po staletí. Tyto hlízy mají totiž přirozeně vysoké hladiny diosgeninu – fytochemikálie, která se velmi podobá lidskému hormonu progesteronu.

To vysvětluje jeho účinek pro podporu zdraví žen – extrakt z oddenku rostliny Wild Yam obsahuje množství prospěšných rostlinných složek, které se používají k podpoře zdraví dělohy a pravidelného menstruačního cyklu. Tento extrakt pomáhá tonizovat dělohu, což pomáhá ženám náchylným k silnějším menstruačním křečím. Pozitivně také ovlivňuje pokožku a trávení.

Kromě toho obsahují hlízy rostliny Wild Yam i látku dioscoretin, jejíž příznivé účinky byly prokázány během výzkumu na diabetických králících – podávaný dioscoretin extrahovaný z hlíz Wild Yamu pomohl králíkům snížit hladinu cukru v jejich krvi.

Kapsle jsou doplněny o PQQ – disodnou sůl pyrolochinolinchinon, která je nezbytná pro správnou funkci buněk. V lidském těle nepřímo podporuje tvorbu buněčné energie, kterou následně využívá mozek, ale i svaly. Výsledkem je pocit energie a lepší výkon nejen při sportu, ale v kognitivním zdraví a paměti. PQQ je navíc účinný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

PQQ dodává tělu více energie, pozitivně ovlivňuje mozkovou činnost a zlepšuje paměť a koncentraci. Je tak účinnou látkou, která podpoří zdravé stárnutí.

 

Produkt WILD YAM EXTRAKT je vyhledáván pro tyto účinky:

  • obsažený diosgenin podporuje zdraví ženského reprodukčního a endokrinního systému,
  • podporuje zdraví dělohy a pravidelný menstruační cyklus,
  • pomáhá tonizovat dělohu - snižuje silné menstruační křeče,
  • pozitivně ovlivňuje zdraví pokožky a trávení,
  • obsažený dioscoretin pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi,
  • PQQ podporuje správnou funkci buněk a tvorbu buněčné energie,
  • PQQ má antioxidační účinky, pozitivně ovlivňuje mozkovou činnost a zlepšuje paměť a koncentraci.

 

DÁVKOVÁNÍ:

dospělí: 1 kapsle denně

Užívejte 1 kapsli denně spolu s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

 

OBSAH BALENÍ: 60 kapslí

 

HMOTNOST OBSAHU: 22,2 g


SLOŽENÍDioskorea huňatá (Discorea villosa),diosgenin, disodná sůl pyrolochinolinchinonu


SLOŽENÍ KAPSULY: 
kapsle vyrobená z hydroxypropylmethylcelulózy a vody

 

 

 

Obsah v 1 kapsli
(v denní dávce)

RHP %

Wild Yam – Dioskórea huňatá
(Discorea villosa)
extrakt z kořene standardizovaný
na 20% diosgeninu

300 mg

*

- z toho diosgenin

60 mg

*

PQQ – disodná sůl pyrolochinolinchinonu

10 mg

*

RHP% - referenční hodnota příjmu
*
referenční výživová hodnota není stanovena

 

UPOZORNĚNÍ: Doplněk stravy není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém a chladném místě v pevně uzavřeném obalu.

 

Vyrobeno: na Slovensku

Artboard 1@3xArtboard 3@3xArtboard 6@3xArtboard 4@3x

 

 
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Doplnění identifikace výrobce a podrobného složení produktu "Wild Yam extrakt – 60 kapslí" 19.1.2024 21:56
Prosím o doplnění chybějících informací k produktu. Na webu jsem totiž u vás nenašla, kdo přípravek "Wild Yam extrakt – 60 kapslí" ve skutečnosti vyrábí a drží příslušnou dokumentaci (nikoli pouze distribuuje nebo balí nebo přebaluje a přelepuje originální etiketu). Dále postrádám uvedení podrobnějšího složení, a to včetně seznamu pomocných látek "Other Ingredients", které se v produktu nacházejí. Prosím o odpověď ideálně na uvedený e-mail. Požadovaní informace jistě nemusí každého zajímat, ale já bez nich ten produkt nemohu finálně posoudit minimálně z hlediska bezpečnosti a účinnosti. Jsem polyvalentní alergik s předchozími zdravotně alarmujícími zkušenostmi.
Odpovědět