17 hodnocení

ASHWAGANDHA AA++ / EKO balení 60 + 14 kapslí

Organický extrakt z kořene indického ženšenu KSM-66 nejvyšší kvality. Přírodní adaptogen. Výhodné EKO balení 60 + 14 kapslí.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: V053
Značka: AVITA
459 Kč
Kategorie: STRES
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Ašvaganda je spojení dvou slov původem ze sansktu: ašva znamená kůň a ganda znamená síla. Pojem koňská síla se vztahuje na silné účinky, kterými rostlina disponuje. Jde o kořen rostliny Withania somnifera označované jako ašvaganda.

Klinické testy prokázaly účinnost látek obsažených v této rostlině a řadí se mezi tzv. adaptogeny (též stimulátory, harmonizátory nebo tonika) ovlivňují procesy v organismu tak, aby se vytvořila odolnost proti nepříznivým vlivům.

Účinky ašvagandy se v lidském organismu projevují v rámci vícero procesů. Zvýšení hladiny mužského pohlavního hormonu testosteronu zaručí více energie v každodenním životě. Klinické studie potvrdily minimalizaci pocitů úzkosti, snížení stresového hormonu kortizolu a zvýšení pozornosti a stavu bdělosti. Užívání ašvagandy pomáhá normalizovat i hladinu krevního cukru a organismus si dokáže lépe poradit s přebytkem cholesterolu.

Vliv látek obsažených v ašvagandě se neprojevuje jen na fyzické úrovni, ale pozitivně ovlivňuje i mentální a duševní pohodu. Jasné uvažování a pozornost se díky ní zvyšují, což přispívá k vyšším výkonům a lepším rozhodnutím v pracovní i osobním životě.

Ašvaganda byla v ajurvédě doporučována těm, kterým se nedařilo dosáhnout pokojného spánku. Klinické studie potvrdily tuto schopnost a kořen této rostliny je tak jednou z možností, jak ovlivnit kvalitu spánku. Kromě toho přispívá i ke zlepšení paměti a motorické kontrole, která se věkem a životním stylem přirozeně vytrácí.

Produkt ASHWAGANDHA AA+ obsahuje ašvagandu s označením KSM-66. Jde o kořenový výtažek s nejvyšší koncentrací kompletního spektra účinných látek na trhu, přičemž zachovává všechny přírodní složky bylin v původní rovnováze. Obsahuje nejvyšší procentuální podíl účinné látky ze všech aktuálně dostupných extraktů získaných výlučně z kořene. Vyrábí se pomocí jedinečného postupu extrakce založeného na zásadách tzv. zelené chemie bez použití alkoholu nebo jiného chemického rozpouštědla.

 

Produkt ASHWAGANDHA AA+ je žádaný díky těmto účinkům:

- snížení stresu

- zlepšení paměti a kognitivních funkcí

- silné antioxidační účinky

- zlepšení spánku

- normalizace funkce štítné žlázy

- pozitivní vliv na kvalitu vlasů a kůže

- ovlivňování hormonální rovnováhy

- regulace hmotnosti a chuti do jídla

- podpora sexuálního a reprodukčního zdraví

- zvýšení vytrvalosti

- pomoc při tvorbě svalové hmoty

 

DÁVKOVÁNÍ:
dospělí: 2 kapsle 1x denně

 

SLOŽENÍ KAPSULY: kapsle vyrobená z hydroxypropylmethylcelulózy a vody

 

SLOŽENÍ:

 

Obsah 1 kapsle

Obsah ve 2 kapslích (t.j. denní dávce)

RVH%*

ashwagandha KSM-66

(100% extrakt z kořene rostliny Withania somnifera)

300 mg

600 mg

*

RVH% - referenční výživová hodnota

* referenční výživová hodnota nebyla stanovena

 

OBSAH BALENÍ: 60 kapslí + 14 kapslí

 

UPOZORNĚNÍ:
Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém a chladném místě v dobře uzavřeném obalu. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte stanovenou denní dávku.

HMOTNOSŤ OBSAHU: 25,3 g

Země původu: Indie

 

Vyrobeno: na Slovensku

Artboard 1@3x Artboard 3@3x

Artboard 6@3x

Artboard 4@3x Artboard 5@3x

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: