13 hodnocení

SUPER VITAMIN C 1000

Přírodní vitamín C z výtěžků tropické třešně aceroly, pocházející ze střední Ameriky, jejíž plody se po sběru suší a zpracovávají na jemný prášek obsahující přírodní vitamín C a další zdraví prospěšné látky (vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E, minerály, např. draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, měď, fosfor a nenahraditelné bioflavonoidy).

Skladem (>5 ks)
Kód: V034
Značka: AVITA
305 Kč
Kategorie: NEMOC
Hmotnost: 0.3 kg

Produkt obsahuje přírodní vitamín C z výtažků z tropické třešně aceroly, která pochází ze Střední Ameriky a jejíž plody se po sběru suší a zpracovávají na jemný prášek s obsahem přírodního vitamínu C a dalších zdraví prospěšných látek. Tento až třímetrový teplomilný keř má oranžové až tmavočervené plody s nakyslou ovocnou chutí připomínající citrón. Acerola má původ v deštných pralesích Brazílie, můžeme ji ale najít i v subtropických oblastech po celém světě, např. v jihovýchodní Asii nebo v Indii. Přirozeně roste ve volné přírodě v několika částech Severní Ameriky a v amazonském pralese. Je známá také pod názvem tropická třešeň, jelikož je třešni velmi podobná.

Acerola obsahuje silnou kombinaci důležitých vitamínů A, B, C, E. Vitamín A přímo ovlivňuje kvalitu lidského zraku a pomáhá regeneraci pokožky, čímž zamezuje tvorbě vrásek. Vitamín C je známý pomocník imunitního systému, který vstupuje do tvorby kolagenu, chrání buňky před oxidačním stresem, zvyšuje vstřebávání železa a podporuje zdraví cév, kostí a chrupavek. Vitamín C spolu s vitamíny B pomáhá tělu efektivněji hospodařit s energií a příznivě působí na psychiku a na snižování únavy či vyčerpání.

Vitamín E obsažený v acerole chrání buňky před volnými radikály, a proto má antioxidační účinek. Tento vitamín blahodárně působí na metabolické procesy, které se odehrávají v játrech. Chrání je tak před zbytečným přetěžováním a ztučnění. Játra díky vitamínu E dokáží efektivněji udržovat vnitřní prostředí organismu v rovnováze.

V acerole najdeme potřebné složky pro zdraví krevného systému, draslík a železo, které normalizují krevní tlak a pomáhají v zásobovaní buněk kyslíkem. Pokožka, vlasy, zuby a kosti budou posíleny díky zinku a vápníku, které v acerole nacházíme v dostatečné kvalitě a množství.

Acerola obsahuje i bohaté zdroje fosforu a mědi. Fosfor, který je druhým nejrozšířenějším minerálním prvkem v lidském těle (hned po vápníku), přispívá k správné stavbě kostí a zubů a udržuje správnou vodivost nervových spojení. Měď ovlivňuje zabarvení pokožky a zdraví vlasů a je nevyhnutelná pro zdravé kosti, klouby, mozek a nervy.

 

Produkt Super Vitamín C 1000 je žádaný díky těmto účinkům:

- ochrana před oxidačním stresem

- podpora imunitního systému

- správné fungování nervového systému

- snížení pocitu vyčerpání a únavy

- lepší využití železa v organismu

- pozitivní vliv na tvorbu kolagenu

- zvýšení hustoty minerálů v kostech

- antioxidační procesy

- regenerace po fyzickém výkonu

- zvýšení průtoku krve

- regulace hladiny glukózy (cukru) v krvi

 

DÁVKOVÁNÍ:
dospělí: 1 kapsle 1x denně

 

SLOŽENÍ KAPSULY: kapsle vyrobená z hydroxypropylmethylcelulózy a vody

 

SLOŽENÍ:

 

Obsah v 1 kapsli
(t.j. denní dávce)

RVH%

výtažek z plodů aceroly (Malpighia punicifolia) v poměru 4:1

10 mg

*

kyselina askorbová (100 %)

1000 mg

1250 %

bioflavonoidový komplex s hesperidinem

10 mg

*

bioflavonoidový komplex z citrusových plodů

20 mg

*

oxid hořečnatý (58 % Mg)

52,759 mg

*

oxid zinečnatý (80 % Zn)

2,55 mg

*

RVH% - referenční výživová hodnota      * referenční výživová hodnota nebyla stanovena

 

OBSAH BALENÍ: 60 kapslí

 

UPOZORNĚNÍ:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte stanovenou denní dávku. Skladujte na suchém a chladném místě v dobře uzavřeném obalu při teplotě do do 25 °C. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výživové doplňky nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl.

 

HMOTNOST OBSAHU: 62,4 g

 

Vyrobeno: na Slovensku

  Artboard 1@3xArtboard 3@3xArtboard 6@3xArtboard 4@3xArtboard 5@3x

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: