Neohodnoceno

Betaglukan plus

BETAGLUKAN PLUS je komplexní podpora imunity, která může být nejsilnějším spojencem zdraví a pohody vás i vašeho dítěte.

Skladem (>5 ks)
Kód: V106
Značka: AVITA
743 Kč
Kategorie: IMUNITA
Hmotnost: 0.4 kg
Betaglukan komplexní podpora imunity
Novinka Tip

Betaglukany jsou skupinou biologicky aktivních vláken nebo polysacharidů z přírodních zdrojů s prokázaným medicínským významem. Lidské tělo nedokáže produkovat betaglukany přirozeně, jediný způsob, jak získat tyto polysacharidy, je prostřednictvím vnějších zdrojů potravin. Nejčastěji jsou získávány z různých druhů hub, kvasinek (včetně pekárenských kvasnic) a obilí.

Klinické přínosy betaglukanu byly zkoumány a prokázány během uplynulých 50 let v mnoha klinických studiích. Díky různorodosti má betaglukan využití v různých oblastech: pomáhá například zmírnit respirační symptomy, kontroluje glykémii, pomáhá snížit cholesterol, je nápomocný při hojení ran a zlepšuje spánkový režim a fyzickou odolnost.

Je známo, že betaglukany mají imunomodulační účinky. Dokáží stimulovat a aktivovat imunitní buňky v krvi (T-lymfocyty a makrofágy), proto jsou využitelné nejen v prevenci, ale také léčbě virových či bakteriálních onemocnění. Rozvoj imunitního systému již v dětství pomáhá snižovat riziko akutních infekcí v dětství, ale může mít vliv také na celoživotní zdraví.

Betaglukany jsou stejně účinné i při prevenci zánětů močových cest a gynekologických infekcí.

Vědecké studie potvrdily, že betaglukany jsou vhodné i jako doplňková léčba při alergii s projevy v oblasti respiračního systému, ale také při kožních projevech alergie.

Betaglukany lze užívat dlouhodobě, zejména při snížené imunitě a opakovaných respiračních infekcích spojených s užíváním antibiotik. Několik studií prokázalo, že beta glukany pomáhají tělu bojovat s bakteriemi, které jsou odolné vůči léčbě antibiotiky, jakož is viry, které způsobují infekce horních cest dýchacích.

Produkt BETAGLUKAN PLUS je doplněn o zinek a vitamín D3. Zinek je minerál nezbytný pro správnou funkci buněk imunitního systému – zvyšuje aktivitu T-lymfocytů a NK buněk, které likvidují viry. Rovněž vitamín D3 posiluje imunitní systém a zvyšuje ochranu horních dýchacích cest. Kromě toho děti chrání před poruchami vývoje kostí.

 

Produkt BETAGLUKAN PLUS je vyhledáván pro tyto účinky:

  • posílení imunity a rozvoj imunitního systému v dětství – produkt je určen pro děti od 3 let,
  • prevence a léčba virových a bakteriálních onemocnění,
  • protizánětlivé účinky,
  • prevence zánětů močových cest,
  • prevence gynekologických infekcí,
  • antialergické účinky.

 

DÁVKOVÁNÍ1 ml roztoku na 5 kg tělesné hmotnosti 1 x denně

 

OBSAH BALENÍ: 200 ml

 

SPRÁVNÉ UŽÍVÁNÍ:
Jednu dávku lipozomálního roztoku dejte do 1 dcl. džusu, vody nebo čaje, případně jiného oblíbeného nápoje a vypijte.


SLOŽENÍ:
demineralizovaná voda, lecitin slunečnicový geneticky nemodifikovaný, vitamin C (kyselina L askorbová), 1,3/1,6 glukan z hlívy ústřičné, Zn (glukonan zinečnatý), D3 (cholekalciferol), konzervační látka sorban draselný, antioxidat L přírodní konzervant z rostlin.

 

 

Obsah v 1 ml

RHP %

Lecitin slunečnicový

40 mg

*

vitamin C (kyselina L askorbová)

30 mg

43 %

1,3/1,6 glukan z hlívy ústřičné

15 mg

*

Zn (glukonan zinečnatý)

1 mg

20 %

D3 (cholekalciferol)

3 mcg (120IU)

25 %


RHP % - referenční hodnota příjmu      *  RVH nebyla stanovena

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY ve 100 ml:

Energetická hodnota: 168 kJ/40,4 kcal
Tuky (g): 3,78
- z toho nasycené (g): 0,44
Sacharidy (g): 2,62
- z toho cukry (g): 0,08
Bílkoviny (g): 0,1

 

UPOZORNĚNÍ:
Nesmí užívat lidé s transplantovanými orgány a užívající imunosupresiva. Nevhodné pro děti do 3 let. Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Skladujte na suchém a tmavém místě, při teplotě od 2 do 25 °C. Doporučujeme po celou dobu skladovat v chladničce, po otevření spotřebujte do 30 dnů.


Vyrobeno:
na Slovensku

 Artboard 3@3xArtboard 4@3xArtboard 6@3x

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: