22 hodnocení

KOLAGÉN LIPOSOMAL PLUS

Schopnost tvořit kolagen klesá s rostoucím věkem, tento proces se nedá zastavit, ale pomocí doplňování kolagenu je možné udržet si zdravou pokožku, zuby, vlasy a vnitřní orgány. Organismus je tak schopen udržet si pružnost a pevnost ale i krásu a mladistvý vzhled.

Skladem (>5 ks)
Kód: V047
Značka: AVITA
743 Kč
Kategorie: PLEŤ
Hmotnost: 0.4 kg

Hydrolyzovaný kolagen z bioaktivních peptidů obsahuje kolagen typu I a typu III. Kolagen I. typu představuje 90 % kolagenu v těle, nachází se téměř ve všech tkáních, šlachách, v pokožce, kostech, chrupavkách, pojivových tkáních a zubech. Tento typ kolagenu dokáže vytvářet nejpevnější spojení v lidském těle.

Kolagen III. typu se vyskytuje spolu s kolagenem typu I a také ve svalech, orgánech, tepnách a v speciálním typu vaziva nazývaném retikulární vlákno, které tvoří játra, tukové tkáně, kostní dřeň, slezinu a další orgány.

Kolagen z bioaktivních peptidů je oblíbený mezi všemi věkovými skupinami i u obou pohlaví, protože podporuje zdraví opěrného systému a kostrového svalstva. Ženy ho vyhledávají především pro zlepšení kvality vlasů a pokožky.

Přírodním zdrojem bioaktivních kolagenových peptidů pro náš lipozomální kolagen je volně se pasoucí hovězí dobytek. Hovězí kolagen se vyrábí především z kůže, šlach, kostí a chrupavek. Obsahuje hlavně kolagen typu I a III, a tak podporuje šlachy a vazy, ale i pokožku.

Kolagen je bílkovina, která je nejvíce zastoupená v buňkách každého systému v lidském organismu. Tato bílkovina se podílí na správném fungovaní pojivové tkáně svalů či kostí.

Schopnost tvořit kolagen klesá s rostoucím věkem, tento proces se nedá zastavit, avšak pomocí doplňování kolagenu je možné udržet si zdravou pokožku, zuby, vlasy a vnitřní orgány.

 

Produkt HYDROLIZOVANÝ KOLAGEN Z BIOAKTÍVNYCH PEPTIDŮ je žádaný díky těmto účinkům:

- zvýšení kvality, hydratace a pružnosti pokožky

- rychlejší hojení ran

- zlepšení struktury nehtů

- zdravější zuby

- zlepšení stavu kloubů a vazů

- zlepšení kvality svalové hmoty

- snížení rizika zranění při sportu

 

DÁVKOVÁNÍ:

dospělí: 1x denně 10 ml (1x velká lžička)

 

OBSAH BALENÍ: 250 ml 

 

POČET DÁVEK V BALENÍ: 25

 

SPRÁVNÉ UŽÍVÁNÍ KOLAGENU:

Jednu dávku lipozomálního kolagenu smíchejte s 1 dcl tekutiny, např. džusu nebo čaje, a vypijte.

 

SLOŽENÍ:

demineralizovaná voda, geneticky nemodifikovaný slunečnicový lecitin, hovězí bioaktivní, zcela hydrolyzované kolagenové peptidy I a III, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (d-alfa-tokoferol), zinek, vitamín B7 (čistý biotin), konzervační látka (sorban draselný), antioxidant (L-askorbát sodný), přírodní aroma (třešeň)

 

 

Obsah v denní dávce (10 ml)

RVH%

hydrolyzované kolagenové peptidy I a III

1000 mg

*

 

lecitin slunečnicový

400 mg

*

vitamín C (kyselina L-askorbová)

150 mg

190 %

vitamín E (d-alfa-tokoferol)     

22 mg /33IU/

146 %

zinek (glukonát zinečnatý)

15 mg

100 %

vitamín B7 (čistý biotin)

300,0 μg

600 %

RVH% - referenční výživová hodnota

* referenční výživová hodnota nebyla stanovena

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY ve 100 ml:

Energetická hodnota 309 kJ / 74 kcal

tuky (g)                              3,8

- z toho nasycené (g)        0,57

sacharidy (g)                     0,41

- z toho cukry (g)               0,08

bílkoviny (g)                      9,1

 

UPOZORNĚNÍ:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Po otevření skladujte v lednici maximálně 30 dní. Výživové doplňky nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl.

 

Vyrobeno: na Slovensku

Artboard 3@3xArtboard 6@3x

 

Nevyplňujte toto pole:
JP Avatar autora Charakter Avita lipozomálního kolagenu 6.12.2022 21:54
Ihned po zakoupení Avita lipozomálního kolagenu jsem po první požité dávce vznesla do komentáře dotaz na správné parametry výrobku. Dosud se mi nedostala odpověď. Neznalý zákazník opravdu znejistí (přes vyhovující datum expirace), když po otevření lahvičky vnímá nehomogenní zapáchající roztok s kousky shluků, snad tukové povahy. Ani po důkladném protřepání roztok není homogenní. Navíc je absolutně bez náznaku nějakého třešňového aroma, jak se uvádí ve složení. Chuťově je roztok opravdu velmi nepříjemný. Tedy vracet se k němu každý vyžaduje odhodlání. Závěrem si myslím, že působí nedůvěryhodně zejména "nehomogennost" výrobku. Zvláště pokud v kolonce Upozornění na etiketě lahvičky není v tom smyslu ani zmíňka - ve znění např. nerozpustitelné shluky...v obsahu nejsou na závadu. Děkuji
Odpovědět
M Avatar autora Konzistence výdobku 18.2.2022 09:01
Avita kolagen liposomal plus jsem si zakoupila poprvé a tudíž si nejsem jistá jak má výrobek chutnat a jak má vypadat jeho konzistence a zda je výrobek v pořádku. Čekala jsem homogenní roztok, ale po otevření lahvičky jsem zjistila, že v roztoku plavou jakoby "sražené" kousky a celkově mám pocit jakoby roztok v lahvičce kvasil protože pění a po otevření šumí, a i na jazyku chutná bublinkově. Má takto obsah lahvičky vypadat? Děkuji za odpověď.
Odpovědět