4 hodnocení

BALÍČEK PRO KOJÍCÍ MAMIČKY

Jedinečná kombinace výživových doplňků pro kojící maminky. Díky lipozomálnímu vit C, Moringu a jódu dopřejete svému tělu vše co potřebuje během tohoto náročného období.

Skladem (>5 ks)
Kód: B618
Značka: AVITA
1 729 Kč –20 % 1 383,20 Kč
Kategorie: VÝHODNÉ BALÍČKY
Hmotnost: 1.1 kg
Balíček pro kojící maminky a těhotné ženy
Akce Tip
1 729 Kč –20 %

Ženy, které kojí, by měly jíst vyváženou stravu s dostatkem bílkovin, vápníku, železa a vitamínů. Pro správné fungování těla ženy i děťátka je důležité přijímat vitamín D a jód. Doplnit do těla dostatek jódu není tak jednoduché, jelikož se vyskytuje zejména v rybách, mořských živočiších a samozřejmě v jodidované soli. Množství maminek však ze zdravotních důvodů omezuje slunění, konzumaci ryb či nadměrné solení, proto je v tomto případně vhodné investovat i do doplňků stravy. Zatímco denní doporučená dávka Jódu pro dospělé je 150 µg (děti do 5 let 90 µg, děti od 6 do 12 let 120 µg), u těhotných a kojících žen je to 220 až 250 µg. V těhotenství a v období kojení potřeba jódu značně stoupá.

Koncentrace vitamínu C v mateřském mléce se pohybuje od 44 do 158mg/L a velmi málo souvisí s příjmem ve stravě matky. Pokud matka přijímá málo vitamínu C, tělo matky obětavě udržuje hladinu vitamínu C v mléce a to i za cenu vlastního nedostatku. Naopak, pokud přijímá extra hodně (nad 1000mg denně), do mléka se dostane přesto jen určité potřebné množství. Z toho vyplývá, že vitamíny by měla jíst především matka, aby neměla vlastní nedostatek.

Po porodu je zdravý imunitní a nervový systém matky velmi důležitý – díky omega-3 mastným kyselinám, které společně s hořčíkem zaručují psychickou pohodu, maminky zvládají stresové situace lépe. Produkt Moringa Premium přirozeným způsobem zvyšuje energii těhotným ženám a ženám po porodu a její užívání se doporučuje i po porodu na podporu produkce mateřského mléka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: